top of page

Szanowni Państwo, 29 i 30.03.2018 to dni wolne od zajęć w Masta Dance :) we wtorek 3.04 zajęcia odbędą się planowo.

PROMUJEMY MIASTO RUMIA !

 

Podczas odbywających się w Libercu od 20-go do 22-go listopada 2017 roku Mistrzostw Świata WADF Rumia reprezentowana była i promowana przez zespoły Czarownice i Shadow z Masta Dance.

 

Zespoły zaprezentowały się w czterech stylach tanecznych - Contemporary Ballet, Jazz Dance, Artictic Dance Show oraz Artistic Acrobatic Dance, w dwóch kategoriach wiekowych 9-11 lat (Czarownice) oraz 12-15 lat (Shadow). 

Ogromny sukces odniosła debiutująca na zawodach tej rangi grupa Shadow, która zdobyła aż cztery złote medale w kategoriach duże formacje oraz mini formacje w stylach Contemporary Ballet oraz Jazz Dance i srebrny medal w kategorii formacje Jazz Dance.

Grupa Czarownice wróciła z Liberca z pięcioma tytułami wice mistrzów świata oraz jednym brązowym medalem.

 

Oprócz sukcesów grupowych bardzo dobrze zaprezentowały się solistki i duety. Martyna Jakubowska zdobyła podwójny tytuł wice mistrzyni świata w kategorii Jazz Dance i Contemporary Ballet Juniors I, natomiast na trzecim stopniu podium uplasowały się Aleksandra Witkowska (Artictic Acrobatic Dance Juveniles), Daria Styn (Jazz Dance Juveniles II) i Julia Rendaszka (Jazz Dance Juniors I). Srebrny medal Mistrzostw Świata zdobył duet Julia Rendaszka i Małgorzata Masacz w kategorii Contemporary Ballet Juniors, a brązowy wywalczyły Aleksandra Witkowska  i Emilia Mrozowska w kategorii Jazz Dance Juveniles. 

 

JESTEŚMY DUMNI Z NASZYCH TANCEREK !!

MASTA DANCE wspierane jest przez Miasto Rumia !

bottom of page