VI Ogólnopolskim Turnieju „Mistrz Tańca” Wicko 17.06.2018

I miejsce duet taniec współczesny Pola Krysiewicz i Amelia Siedliska
I miejsce duet jazz dance Natalia Kuffel i Amelia Siedliska
I miejsce mini formacja jazz dance Czarodziejki Mini
II miejsce solo jazz dance Pola Krysiewicz
II miejsce solo taniec współczesny Martyna Bieniek
II miejsce duet jazz dance Pola Krysiewicz i Martyna Bieniek
IV miejsce solo jazz dance Natalia Kuffel

III Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych "Nadmorskie Rytmy" Łeba 09.06.2018

I miejsce mini formacja jazz dance do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
I miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
I miejsce formacja inne formy do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
II miejsce mini formacja jazz dance do 8 lat BELLS
II miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat SZACHRAJKI
II miejsce mini formacja modern 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja modern 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce formacja jazz dance 9-11 lat CZARODZIEJKI

I Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych AWANGARDA 12.05.2018

I miejsce duet jazz dance do 8 lat Natalia Kuffel i Amelie Siedliska
I miejsce duet jazz dance do 15 lat Małgorzata Masacz i Dominika Pstrągowska
I miejsce duet taniec współczesny powyżej 15 lat Laura Dolata i Oliwia Zielińska
I miejsce mini formacja jazz dance do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
I miejsce mini formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
I miejsce mini formacja inne formy tańca 12-15 lat SHADOW
I miejsce mini formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
I miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
I miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
I miejsce formacja inne formy tańca 12-15 lat SHADOW
II miejsce duet taniec współczesny do 11 lat Amelia Siedliska i Pola Krysiewicz 
II miejsce duet jazz dance do 8 lat Martyna Bieniek i Pola Krysiewicz
II miejsce formacja jazz dance do 11 lat CZARODZIEJKI MINI
II miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SILENCE
III miejsce duet jazz dance do 8 lat Olga Hutman i Zuzanna Orłowska
IV miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SILENCE

Nie ma to jak spędzić miły dzionek na zawodach :P

XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO DUET - Bydgoszcz 22.04.2018

Nagroda specjalna dla wyróżniającej się tancerki - Małgorzata Jakubowska

 

I miejsce solo jazz dance do 7 lat Natalia Kuffel
I miejsce mini formacja jazz dance 10-13 lat CZAROWNICE
I miejsce mini formacje inne formy 10-13 lat CZAROWNICE
I miejsce mini formacje jazz dance powyżej 14 lat SHADOW
I miejsce formacja jazz dance do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
II miejsce solo jazz dance 11-13 lat Daria Styn
II miejsce duet jazz dance do 8 lat Amelia Siedliska i Pola Krysiewicz
II miejsce duet jazz dance 10-12 lat Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska
II miejsce duet taniec współczesny do 12 lat Oliwia Skrzypek i Julia Zajda
II miejsce mini formacja jazz dance do 9 lat CZARODZIEJKI MINI
II miejsce formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
III miejsce mini formacja inne formy powyżej 14 lat SHADOW
III miejsce formacja inne formy 12-15 lat SHADOW
III miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
IV miejsce solo jazz dance 8-10 lat Liwia Konkol
IV miejsce duet taniec współczesny powyżej 12 lat Małgorzata Masacz i Dominika Pstrągowska
VI miejsce solo jazz dance 8-10 lat Małgorzata Jakubowska
VI miejsce duet jazz dance 10-12 lat Aleksandra Kacprzak i Alicja Romanowska

 

Jak zwykle było cudnie <3 Brawa dla wszystkich naszych tancerek !

V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI BALETOWEJ Łeba -14.04.2018

kategoria do 8 lat - Natalia Kuffel - osobowość sceniczna (jedyna nagroda w kategorii)
kategoria 9-11 lat - Julia Zajda - wszechstronność (przyznano dwa wyróżnienia)
kategoria 12-15 lat - Daria Styn - wyraz artystyczny (jedyna nagroda w kategorii)

 

I miejsca solo jazz dance do 8 lat Pola Krysiewicz
I miejsce duet jazz dance do 8 lat Natalia Kuffel i Amelia Siedliska
I miejsce duet jazz dance 12-15 lat Małgorzata Masacz i Dominika Pstrągowska
I miejsce mini formacja jazz dance do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
I miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE 
I miejsce mini formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
I miejsce mini formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
I miejsce formacja jazz dance do 8 lat CZARODZIEJKI MINI
I miejsce formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce ex aequo solo taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Masacz i Daria Styn
II miejsce duet jazz dance do 8 lat Pola Krysiewicz i Martyna Bieniek
II miejsce duet jazz dance 9-11 lat Maja Itrych i Laura Sobolewska
II miejsce mini formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat SZACHRAJKI
II miejsce formacja jazz dance do 8 lat BELLS
II miejsce formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
II miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
III miejsce solo jazz dance do 8 lat Daria Kamińska
III miejsce solo jazz dance 12-15 lat Daria Kamińska
III miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Martyna Jakubowska
III miejsce duet jazz dance do 8 lat Olga Hutman i Zuzanna Orłowska
III miejsce duet taniec współczesny 9-11 lat Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska
III miejsce duet taniec współczesny 12-15 lat Amelia Herrmann i Julia Mrozowska
III miejsce formacja taniec współczesny 9-11 lat SZACHRAJKI
IV miejsce solo jazz dance 9-11 lat Liwia Konkol
IV miejsce solo taniec współczesny 9-11 lat Julia Zajda
IV miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Amelia Herrmann
V miejsce ex aequo jazz dance 9-11 lat Małgorzata Jakubowska i Emilia Mrozowska
V miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SILENCE
VI miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SILENCE
VII miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Dominika Pstrągowska

 

Pękamy z dumy, jak zawsze oczywiście <3

Mistrzostwa Polski WADF Białe Blota 23-24.04.2018

Zmęczenie, pot, trud, płacz ale i ogromna radość i satysfakcja. Wracamy z 12 "pudłami", w tym z 6 tytułami Mistrzów Polski. Nasze dziewczyny dały z siebie 150 % i wypadły wyśmienicie na tle dużej konkurencji, która prezentowała bardzo wysoki poziom. BRAWO tak trzymać!!

II Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Kartuzy 17.03.2018

CZARODZIEJKI MINI
I miejsce formacje inne formy do 8 lat
I miejsce mini formacje jazz Dance do 8 lat

CZAROWNICE 
I miejsce mini formacja inne formy 9-11 lat
I miejsce mini formacja jazz Dance 9-11 lat
I miejsce formacja jazz Dance 9-11 lat
II miejsce mini formacja taniec współczesny 9-11 lat

 

SZACHRAJKI
II miejsce mini formacja jazz Dance 9-11 lat
II miejsce formacja taniec współczesny 9-11 lat

 

CZARODZIEJKI
IV miejsce formacja jazz Dance 9-11 lat

SHADOW
I miejsce mini formacja jazz Dance 12-15 lat
I miejsce mini formacja inne formy 12-15 lat
I miejsce formacja inne formy 12-15 lat
I miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat
II miejsce mini formacja taniec współczesny 12-15 lat
II miejsce formacja jazz Dance 12-15 lat

 

SILENCE
III miejsce formacja jazz Dance 12-15 lat
VI miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat
Pękamy z dumy, piękny dzień i piękne występy 🥇🥈🥉🏆

Mistrzowstwa Świata WADF Liberec 20-22.11.2017

Wracamy do domu z kolejnymi trofeami 🏅
W sumie podczas całych zawodów zdobyłyśmy 4 tytuły Mistrzów Świata, 9 tytułów Wice Mistrzów Świata oraz 5 brązowych medali 🏆🥇🥈🥉

V Turniej Solistów, Duetów i Mini Formacji MISTRZ TAŃCA Łeba 21.10.2017

Nasze wspaniałe mini formacje z nowymi choreografiami wygrały we wszystkich kategoriach wiekowych jesteśmy ogromnie dumni <3
I miejsce - Czarodziejki Mini do 8 lat
I miejsce - Czarownice 9-11 lat
I miejsce - Shadow 12-15 lat

 

Wielkie brawa należą się również wszystkich solistom i duetom, które wystąpiły w Łebie, poniżej miejsca medalowe!
I miejsce duet jazz dance do 8 lat Daria Kamińska i Martyna Hildebrandt
I miejsce duet jazz dance 9-11 lat Aleksandra Witkowska i Emilia Mrozowska
II miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Masacz
II miejsce duet taniec współczesny 12-15 lat Laura Dolata i Oliwia Zielińska
III miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Martyna Jakubowska
III miejsce duet taniec współczesny 9-11 lat Liwia Konkol i Maja Itrych 

 

Sezon uważam za rozpoczęty :)

Super Dzieciak 18.06.2017

Martyna Jakubowska - Grand Prix 
Daria Styn - I miejsce
Julia Rendaszka - II miejsce

IV Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów "Mistrz Tańca" Wicko 11.06.2017

kategoria do 8 lat:

 

I miejsce duet taniec współczesny Anna Surowiec i Oliwia Sosonowska oraz Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska
II miejsce solo jazz dance Anna Surowiec
II miejsce solo taniec współczesny Marta Lipowska
II miejsce duety jazz dance Martyna Bieniek i Pola Krysiewicz
III miejsce solo jazz dance Marta Lipowska
II miejsce duety taniec współczesny Pola Krysiewicz i Amelia Siedliska
III miejsce duety jazz dance Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska, Marta Lipowska i Helena Miłek oraz Natali Kuffel i Amelia Siedliska
IV miejsce solo jazz dance Daria Kamińska, Martyna Hildebrandt i Pola Krysiewicz
V miejsce solo taniec współczesny Helena Miłek

 

kategoria 9-11 lat:
I miejsce duety jazz dance Aleksandra Witkowska i Emilia Mrozowska
II miejsce solo taniec współczesny Liwia Konkol
II miejsce duety taniec współczesny Liwia Konkol i Maja Itrych oraz Julia Zajda i Oliwia Skrzypek
III miejsce solo inne formy Aleksandra Witkowska
V miejsce solo inne formy Emilia Mrozowska
V miejsce solo taniec współczesny Julia Zajda

 

kategoria 12-15 lat:
I miejsce solo jazz dance Martyna Jakubowska i Daria Styn
II miejsce duety jazz dance Martyna Jakubowska i Daria Styn
II miejsce duety taniec współczesny Julia Rendaszka i Małgorzata Masacz
III miejsce solo jazz Julia Rendaszka
IV miejsce solo taniec współczesny Martyna Jakubowska
V miejsce solo taniec współczesny Julia Rendaszka i Małgorzata Masacz
VI miejsce solo taniec współczesny Daria Styn

😍👍💜👏

XI FESTIWAL EUROPEJSKIE DNI TAŃCA MALBORK 06.05.2017

I miejsce duet taniec współczesny do 11 lat Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
I miejsce duet jazz dance do 11 lat Aleksandra Witkowska i Emilia Mrozowska
I miejsce duet jazz dance 12-15 lat Małgorzata Masacz i Julia Stocka
I miejsce mini formacja miniatura i inscenizacja do 15 lat CZAROWNICE
I miejsce mini formacja inne formy 12-15 lat SHADOW
II miejsce solo inne formy do 11 lat Emilia Mrozowska
II miejsce formacja taniec współczesny do 11 lat CZAROWNICE
II miejsce mini formacja miniatura i inscenizacja do 15 lat SHADOW
III miejsce solo inne formy do 11 lat Aleksandra Witkowska
III miejsce duet taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
III miejsce formacja inne formy tańca do 11 lat CZAROWNICE
IV miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Julia Rendaszka
IV miejsce mini formacja inne formy do 11 lat CZAROWNICE
IV miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
V miejsce solo inne formy 12-15 lat Martyna Jakubowska
V miejsce duet taniec współczesny do 11 lat Liwia Konkol i Maja Itrych
V miejsce mini formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW

GRATULACJE !!

XII Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO - DUET Bydgoszcz 22.04.2017

I miejsce duet taniec współczesny do 12 lat Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
I miejsce duet jazz dance 10-12 lat Daria Styn i Martyna Jakubowska
I miejsce formacja inne formy do 9 lat CZAROWNICE
I miejsce formacja taniec współczesny 13-15 lat SHADOW
II miejsce solo jazz dance 8-10 lat Małgorzata Jakubowska
II miejsce duet jazz dance 13-16 lat Małgorzata Masacz i Julia Stocka
II miejsce mini formacja jazz dance 10-13 lat SHADOW
II miejsce formacja taniec współczesny 10-12 lat CZAROWNICE
III miejsce solo jazz dance 11-13 Martyna Jakubowska
III miejsce duet jazz dance 10-12 lat Alicja Romanowska i Aleksandra Kacprzak
III miejsce duet taniec współczesny powyżej 12 lat Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
III miejsce formacja jazz dance 10-12 lat CZAROWNICE
III miejsce formacja jazz dance 13-15 lat SHADOW
IV miejsce duet taniec współczesny do 12 lat Maja Itrych i Liwia Konkol
IV miejsce duet taniec współczesny powyżej 12 lat Laura Dolata i Oliwia Zielińska
IV miejsce formacja inne formy 13-15 lat SHADOW
V miejsce solo jazz dance 10-13 lat Julia Rendaszka
V miejsce duet taniec współczesny do 12 lat Oliwia Skrzypek i Julia Zajda
V miejsce mini formacja jazz dance 10-12 lat CZAROWNICE

Szczególne gratulacje dla naszych solistek które w swoich kategoriach miały 45 zawodniczek - kat.8-10 lat oraz 72 zawodniczki - kat.11-13 lat !!

BRAWO ❤️💜

V Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych Dance Group Gdańsk 9.04.2017

Kategoria do 8 lat:

 

CZARODZIEJKI:
I miejsce taniec współczesny Oliwia Sosnowska i Anna Surowiec
I miejsce jazz dance Marta Lipowska i Helena Miłek
I miejsce mini formacja taniec współczesny
I miejsce formacja jazz dance
II miejsce taniec współczesny Marta Lipowska
III miejsce taniec współczesny Helena Miłek

 

CZARODZIEJKI MINI:
I miejsce jazz dance Amelia Siedliska i Natalia Kuffel
II miejsce taniec współczesny Amelia Siedliska i Pola Krysiewicz
II miejsce jazz dance Pola Krysiewicz i Martyna Bieniek
II miejsce mini formacja jazz dance
III miejsce formacja taniec współczesny

 

BELLS:
II miejsce taniec współczesny Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska
II miejsce jazz dance Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska
II miejsce formacja jazz dance
III miejsce mini formacja jazz dance

 

Kategoria 9-11 lat:

 

CZAROWNICE
I miejsce jazz dance Aleksandra Witkowska i Emilia Mrozowska
I miejsce taniec współczesny Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
I miejsce mini formacja jazz dance 
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce ex aequo inne formy tańca Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska
II miejsce jazz dance Liwia Konkol
II miejsce taniec współczesny Liwia Konkol i Maja Itrych
II miejsce taniec współczesny Oliwia Skrzypek i Julia Zajda
II miejsce mini formacja taniec współczesny
II miejsce formacja jazz dance 
III miejsce taniec współczesny Julia Zajda
III miejsce inne formy tańca Małgorzata Jakubowska
III miejsce jazz dance Agata Szaposznikow i Julia Leszczyńska
III miejsce mini formacja inne formy tańca
IV miejsce jazz dance Inga i Lena Czaja

 

SZACHRAJKI
II miejsce formacja taniec współczesny
III miejsce mini formacja taniec współczesny

 

Kategoria 12-15 lat

SHADOW:
I miejsce taniec współczesny Julia Stocka
I miejsce taniec współczesny Oliwia Zielińska i Laura Dolata
I miejsce mini formacja jazz
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce taniec współczesny Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
II miejsce jazz dance Małgorzata Masacz i Julia Stocka
II miejsce mini formacja taniec współczesny
II miejsce mini formacja inne formy tańca
II miejsce formacja jazz dance
III miejsce jazz dance Daria Styn
IV miejsce taniec współczesny Julia Rendaszka
V miejsce jazz dance Daria Styn i Martyna Jakubowska

 

SILENCE
IV miejsce formacja taniec współczesny
V miejsce formacja jazz dance

 

GRATULACJE !!! <3

IV Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej Łeba 01.04.2017

14 x złoto, 15 x srebro i 10 x brąz = UDANY DZIEŃ <3

 

Kategorie do lat 8

 

CZARODZIEJKI MINI:
I miejsce mini formacja jazz dance 
II miejsce duet jazz dance Pola Krysiewicz i Martyna Bieniek
II miejsce duet taniec współczesny Pola Krysiewicz i Amelia Siedliska
II miejsce mini formacja taniec współczesny
III miejsce duet jazz dance Amelia Siedliska i Natalia Kuffel
IV miejsce solo jazz dance Pola Krysiewicz

 

BELLS:
I miejsce duet jazz dance Daria Kamińska i Martyna Hildebrandt
II miejsce duet taniec współczesny Daria Kamińska i Martyna Hildebrandt
II miejsce mini formacja jazz dance
II miejsce formacja jazz dance
IV miejsce solo jazz Daria Kamińska

 

CZARODZIEJKI:
I miejsce solo jazz dance Anna Surowiec
I miejsce duet jazz dance Helena Miłek i Marta Lipowska
I miejsce duet taniec współczesny Oliwia Sosnowska i Anna Surowiec
I miejsce mini formacja taniec współczesny
I miejsce formacja jazz dance
II miejsce solo taniec współczesny Helena Miłek
II miejsce solo jazz dance Amelia Czernik
III miejsce solo taniec współczesny Marta Lipowska
IV miejsce solo jazz dance Wiktoria Androłojć

 

Kategoria 9-11 lat:

 

CZAROWNICE: 
I miejsce mini formacja jazz dance
I miejsce formacja jazz dance
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce duet taniec współczesny Oliwia Skrzypek i Julia Zajda
II miejsce duet jazz dance Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska
II miejsce mini formacja taniec współczesny
III miejsce solo taniec współczesny Julia Zajda oraz Nikodem Stocki
III miejsce duet taniec współczesny Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
IV miejsce solo taniec współczesny Małgorzata Jakubowska
IV miejsce duet taniec współczesny Maja Itrych i Liwia Konkol
IV miejsce ex aequo duet jazz dance Lena i Inga Czaja oraz Julia Leszczyńska i Agata Szaposznikow
V miejsce solo jazz dance Małgorzata Jakubowska

 

SZACHRAJKI:
III miejsce mini formacja taniec współczesny
III miejsce formacja taniec współczesny

 

Kategoria 12-15 lat:

SHADOW:
I miejsce duet jazz dance Małgorzata Masacz i Julia Stocka
I miejsce mini formacja jazz dance
I miejsce mini formacja taniec współczesny
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce solo taniec współczesny Małgorzata Masacz
II miejsce duet taniec współczesny Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
II miejsce formacja jazz dance
III miejsce solo jazz dance Daria Styn
III miejsce duet jazz dance Dria Styn i Martyna Jakubowska
III miejsce duet taniec współczesny Oliwia Zielińska i Laura Dolata
V miejsce solo taniec współczesny Julia Rendaszka

 

SILENCE:
II miejsce formacja jazz dance
IV miejsce formacja taniec współczesny

 

Gratulacje !

I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych- Kartuzy 18.03.2017

CZARODZIEJKI kategoria do 8 lat:
I miejsce mini formacje inne formy tańca
I miejsce formacje jazz dance 

 

CZAROWNICE kategoria 9-11 lat:
II miejsce mini formacja jazz dance
II miejsce mini formacje inne formy tańca
II miejsce formacje jazz dance
III miejsce mini formacje taniec współczesny
III miejsce formacje taniec współczesny

 

SHADOW kategoria 12-15 lat:
I miejsce mini formacje jazz dance
I miejsce mIni formacje taniec współczesny 
I miejsce mini formacje inne formy tańca
I miejsce formacje jazz dance
III miejsce formacje taniec współczesny

 

SILENCE kategoria 12-15 lat:
III miejsce formacje jazz dance
IV miejsce formacje taniec współczesny

 

Daliśmy radę :) BRAWO !

II Festiwal Tańca Nowoczesnego HIPNOTIC Elbląg 12.03.2017

CZAROWNICE kategoria 9-11 lat:
I miejsce duet jazz dance Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska
I miejsce duet taniec współczesny Maja Itrych i Liwia Konkol
I miejsce mini formacja jazz dance 
I miejsce mini formacja taniec współczesny
I miejsce mini formacja inne formy
I miejsce formacja jazz dance
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce solo show dance Małgorzata Jakubowska
II miejsce solo inne formy Aleksandra Witkowska
II miejsce duet jazz dance Inga i Lena Czaja
III miejsce duet taniec współczesny Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
III miejsce duet jazz dance Agata Szaposznikow i Julia Leszczyńska
IV miejsce duet taniec współczesny Julia Zajda i Oliwia Skrzypek

 

SHADOW kategoria 12-15 lat:
I miejsce solo jazz dance Daria Styn
I miejsce duet jazz dance Julia Stocka i Małgorzata Masacz
I miejsce duet taniec współczesny Julia Rendaszka i Małgorzata Masacz
I miejsce mini formacja jazz dance
I miejsce mini formacja taniec współczesny
I miejsce mini formacja inne formy
I miejsce formacja jazz dance
I miejsce formacja taniec współczesny
II miejsce solo jazz dance Julia Stocka
II miejsce solo taniec współczesny Amelia Herrmann
II miejsce duet jazz dance Daria Styn i Martyna Jakubowska
VI miejsce solo taniec współczesny Martyna Jakubowska i Małgorzata Masacz

 

Gratulacje wspaniałych wyników ! <3

XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA NOWOCZESNEGO ŁEBA - 6-7.01.2017

I miejsce duet taniec współczesny 9-11 lat Emilia Mrozowska i Nikodem Stocki
I miejsce duet taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Masacz i Julia Rendaszka
I miejsce formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce duet jazz dance 12-15 lat Małgorzata Masacz i Julia Stocka
II miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja jazz dance do 15 lat SHADOW
III miejsce solo inne formy 9-11 lat Aleksandra Witkowska
III miejsce duet jazz dance 9-11 lat Daria Styn i Martyna Jakubowska
III miejsce mini formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce mini formacja inne formy 12-15 lat SHADOW
III miejsce formacja freestyle do 8 lat CZARODZIEJKI
III miejsce formacja jazz dance do 15 lat CZAROWNICE
IV miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
V miejsce solo jazz dance 12-15 lat Daria Styn
V miejsce solo taniec współczesny 9-11 lat Małgorzata Jakubowska
V miejsce solo taniec współczesny 12-15 lat Martyna Jakubowska
V miejsce solo inne formy 12-15 lat Julia Stocka
VI miejsce solo jazz dance 9-11 lat Nikodem Stocki
VI miejsce solo inne formy 12-15 lat Julia Rendaszka 
VII miejsce formacja taniec współczesny SILENCE
wyróżnienie solo jazz 9-11 lat Liwia Konkol, Emilia Mrozowska
wyróżnienie solo jazz 12-15 lat Martyna Jakubowska, Julia Rendaszka
GRATULACJE !! <3

Mistrzostwa Świata WADF Liberec 22-27.11.2016

Mistrzostwo Świata w kategorii contemporary ballet duos mini kids MARTA LIPOWSKA i HELENA MIŁEK

Mistrzostwo Świata w kategorii contemporary ballet small teams mini kids CZARODZIEJKI

Mistrzostwo Świata w kategorii jazz dance small teams mini kids CZARODZIEJKI

Mistrzostwo Świata w kategorii contemporary ballet showcases juveniles CZAROWNICE

Wicemistrzostwo Świata w kategorii artistic dance show juveniles I EMILIA MROZOWSKA

Wicemistrzostwo Świata w kategorii contemporary ballet juveniles II MARTYNA JAKUBOWSKA

Wicemistrzostwo Świata w kategorii artistic dance show duos juveniles WIKTORIA PASTUSZCZAK i JULIA RENDASZKA

Wicemistrzostwo Świata w kategorii contemporary ballet duos juveniles WIKTORIA PASTUSZCZAK i JULIA RENDASZKA

Wicemistrzostwo Świata w kategorii jazz dance small teams juveniles CZAROWNICE MINI

Wicemistrzostwo Świata w kategorii jazz dance showcases juveniles CZAROWNICE

IV miejsce Mistrzostw Świata w kategorii contemporary ballet small teams juveniles CZAROWNICE

V miejsce Mistrzostw Świata w kategorii contemporary ballet large teams juveniles CZAROWNICE

VI miejsce Mistrzostw Świata w kategorii jazz dance juveniles II JULIA RENDASZKA

VI miejsce Mistrzostw Świata w kategorii jazz dance small teams juveniles CZAROWNICE

GRATULACJE !!

III Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów "Mistrz Tańca" Łeba 23.11.2016

Liwia Konkol:
I miejsce jazz dance do 8 lat
I miejsce taniec współczesny do 8 lat

 

Julia Rendaszka:
I miejsce taniec współczesny 9-11 lat
II miejsce inne formy 9-11 lat
III miejsce jazz dance 9-11 lat

Małgorzata Jakubowska:
II miejsce inne formy do 8 lat
III miejsce jazz dance do 8 lat

Emilia Mrozowska:
III miejsce inne formy 9-11 lat

Duet Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak:
I miejsce inne formy 9-11 lat
II miejsce taniec współczesny 9-11 lat

II Ogólnopolski Turniej Tańca MISTRZ TAŃCA 25.06.2016

I miejsce solo jazz dance do 8 lat Liwia Konkol
I miejsce
solo inne formy tańca do 8 lat Małgorzata Jakubowska
I miejsc
e solo taniec współczesny do 11 lat ex aequo Martyna Jakubowska i Julia Rendaszka
II miejsc
e solo jazz dance do 8 lat Małgorzata Jakubowska
II miejsce
solo taniec współczesny do 8 lat Liwia Konkol
II miejsce
solo jazz dance do 15 lat ex aequo Martyna Jakubowska i Julia Rendaszka
II miejsce
duety inne formy tańca do 15 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
III miejsce
solo inne formy tańca do 15 lat Martyna Jakubowska
III miejsce
duety taniec współczesny do 15 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
IV miejsce
solo inne formy tańca do 15 lat Julia Rendaszka
V miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Emilia Mrozowska
V miejsce
solo jazz dance do 15 lat Emilia Mrozowska
V miejsce
duety taniec współczesny do 15 lat Emilia Mrozowska i Aleksandra Witkowska
GRATULACJE 😘

Turniej Tańca TALENTY 18.06.2016 Gdańsk

1 miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 7 lat BAMBINI
1 miejsce w kategorii duety taniec współczesny 11-14 lat Laura Dolata i Oliwia Zielińska
3 miejsce
w kategorii solo taniec współczesny 8-10 lat Emilia Mrozowska
3 miejsce
w kategorii duety taniec współczesny 11-14 lat Małgorzata Masacz i Małgorzata Gierczak
wyróżnienie
w kategorii duety taniec współczesny 8-10 lat Emilia Mrozowska i Alicja Romanowska

 

Gratki :*

I Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych NADMORSKIE RYTMY Łeba 12.06.2016

I miejsce mini formacje taniec współczesny do 8 lat CZARODZIEJKI
I miejsce
formacje taniec współczesny do 8 lat CZARODZIEJKI
I miejsce
mini formacje taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
I miejsce
formacje jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
I miejsce
formacje jazz dance 12-15 lat SHADOW
II miejsce
formacje taniec współczesny do 8 lat BAMBINI
II miejsce
formacje freestyle do 8 lat CZARODZIEJKI
II miejsce
mini formacje taniec współczesny 9-11 lat MODELKI
II miejsce
mini formacje jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce
formacje jazz dance 9-11 lat MODELKI
II miejsce
formacje taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce
formacje inne formy tańca 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce
mini formacje jazz dance 12-15 lat SHADOW
III miejsce
formacje taniec współczesny 9-11 lat SZACHRAJKI
III miejsce
mini formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
IV miejsce
formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW

 

PĘKAMY Z DUMY :) GRATULACJE !

KRAJOWE MISTRZOSTWA IDO Modern, Ballet and Tap Dance 27.05.2016 Siedlce

Mistrzostwo Polski w kategorii modern małe grupy do 7 lat CZARODZIEJKI

 

Vice Mistrzostwo Polski w kategorii duety modern do 7 lat Marta Lipowska i Helena Miłek

 

Reprezentacja w składzie: Anna Surowiec, Marta Lipowska, Oliwia Sosnowska, Wiktoria Androłojć, Helena Miłek, Zuzanna Zaradny.

MISTRZOSTWA EUROPY WADF PŁOCK 6-7.05.2016

Podczas odbywających się w Płocku w dniach 6-7.05.2016 Mistrzostw Europy World Artistic Dance Federation nasz klub oraz miasto Rumia ze wspaniałymi rezultatami reprezentowany był przez grupy CZARODZIEJKI, CZAROWNICE i SHADOW.

 

Wyniki konkurencji grupowych:
Mistrzostwo Europy contemporary small teams mini kids CZARODZIEJKI
Mistrzostwo Europy
contemporary showcases juveniles CZAROWNICE
Mistrzostwo Europy
jazz dance showcases juveniles CZAROWNICE
Wice Mistrzostwo Europy
contemporary large teams juveniles CZAROWNICE
II Wice Mistrzostwo Europy
jazz dance small teams juveniles CZAROWNICE
IV miejsce
contemporary showcases juniors SHADOW
IV miejsce
contemporary large teams juniors SHADOW
V miejsce
contemporary small teams juveniles CZAROWNICE
V miejsce
jazz dance large teams juniors SHADOW
VIII miejsce
contemporary small teams juniors SHADOW
IX miejsce
jazz dance small teams juniors SHADOW

 

Wyniki konkurencji indywidualnych:
I miejsce contemporary duos mini kids Marta Lipowska i Helena Miłek
III miejsce
contemporary duos juveniles Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
IV miejsce
artistic show dance juveniles Julia Mrozowska i Małgorzata Gierczak
IV miejsce
jazz dance trios juveniles Wiktoria Wieleba, Natalia Krzykowska i Agata Szefka 
V miejsce
contemporary duos juniors Małgorzata Masacz i Małgorzata Gierczak
VI miejsce
artistic show dance juveniles Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
VII miejsce
jazz dance duos juveniles Natalia Krzykowska i Wiktoria Słoboda
VIII miejsce
contemporary solo juveniles Martyna Jakubowska

 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH TANCEREK! I wielkie podziękowania dla naszych wspaniałych Rodziców, szczególnie tych który byli z nami na miejscu <3

I Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego HIPNOTIC w Elblągu 16.04.2016

I miejsce mini formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
I miejsce
formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
I miejsce
mini formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
II miejsce
duet inne formy 12-15 lat Amelia Herrmann i Małgorzata Masacz
II miejsce
mini formacja inne formy 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce
mini formacja inne formy 12-15 lat SHADOW
II miejsce
formacja inne formy 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Julia Rendaszka
III miejsce
duet taniec współczesny 9-11 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
III miejsce
duet inne formy 9-11 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
III miejsce
formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
IV miejsce
duet taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Gierczak i Małgorzata Masacz
V miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Martyna Jakubowska 
V miejsce
duet taniec współczesny 9-11 lat Alicja Romanowska i Emilia Mrozowska
V miejsce
formacja inne formy 12-15 lat SHADOW
VI miejsce
solo taniec współczesny 12-15 lat Julia Stocka

IV Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Dance Group" 2-3.04.2016 Gdańsk

KATEGORIA DO 8 LAT:
I miejsce mini formacja taniec współczesny CZARODZIEJKI
I miejsce formacja taniec współczesny CZARODZIEJKI
I miejsce
formacja jazz dance CZARODZIEJKI

I miejsce jazz dance Liwia Konkol
II miejsce
taniec współczesny Liwia Konkol
II miejsce
duet jazz dance Martyna Hildebrandt i Daria Kamińska
II miejsce
formacja jazz dance CZARODZIEJKI MINI

III miejsce taniec współczesny Maja Itrych
III miejsce
formacja taniec współczesny BAMBINI

 

KATEGORIA 9-11 LAT:

I miejsce solo jazz dance Julia Rendaszka
I miejsce
duet inne formy Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
II miejsce
duet jazz dance Natalia Krzykowska i Wiktoria Słoboda

II miejsce mini formacja taniec współczesny CZAROWNICE
II miejsce
mini formacja jazz dance CZAROWNICE
II miejsce
mini formacja inne formy CZAROWNICE
II miejsce
ex aequo formacja taniec współczesny SZACHRAJKI i CZAROWNICE
II miejsce
formacja inne formy CZAROWNICE

III miejsce solo taniec współczesny Julia Rendaszka
III miejsce
ex aequo duet taniec współczesny Emilia Mrozowska i Alicja Romanowska oraz Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
III miejsce
mini formacja taniec współczesny MODELKI
III miejsce
formacja jazz dance CZAROWNICE

IV miejsce solo inne formy Emilia Mrozowska
IV miejsce
duet taniec współczesny Apolonia Stefanowska i Izabela Masacz
IV miejs
ce formacja jazz dance MODELKI

 

KATEGORIA 12-15 LAT:

II miejsce duet jazz dance Amelia Herrmann i Małgorzata Masacz

II miejsce mini formacja taniec współczesny SHADOW
II miejsce
mini formacja jazz dance SHADOW

III miejsce duet taniec współczesny Małgorzata Gierczak i Małgorzata Masacz

III miejsce formacja taniec współczesny SHADOW
III miejsce
formacja jazz dance SHADOW

IV miejsce duet taniec współczesny Emilia Jakobschy i Dominika Pstragowska
IV miejsce
duet inne formy Julia Mrozowska i Małgorzata Gierczak

 

DUMA NAS ROZPIERA :)

III Ogólnopolski Festiwal Sztuki Baletowej Łeba 19.03.2016

I miejsce formacje taniec współczesny do 8 lat CZARODZIEJKI
I miejsce ex aequo formacje jazz dance 9-11 lat CZARODZIEJKI i CZAROWNICE
II miejsce solo jazz dance do 8 lat Liwia Konkol
II miejsce solo taniec współczesny 9-11 lat Julia Rendaszka
II miejsce duety taniec współczesny 9-11 lat Apolonia Stefanowska i Izabela Masacz
II miejsce duety jazz dance 12-15 lat Julia Mrozowska i Małgorzata Gierczak
II miejsce formacja taniec współczesny do 8 lat BAMBINI
II miejsce mini formacja jazz dance 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce mini formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce solo jazz dance do 8 lat Małgorzata Jakubowska
III miejsce duety jazz dance do 11 lat Daria Kamińska i Martyna Hildebrandt
III miejsce formacja jazz dance 12-15 lat SHADOW
IV miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Emilia Mrozowska
IV miejsce
solo jazz dance 9-11 lat Julia Rendaszka
IV miejsce
ex aequo duety taniec współczesny 9-11 lat Emilia Mrozowska i Alicja Romanowska oraz Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
IV miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Małgorzata Gierczak i Małgorzata Masacz
IV miejsce
mini formacja taniec współczesny 9-11 lat MODELKI
IV miejsce
formacja taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
IV miejsce
formacja jazz dance 9-11 lat MODELKI
V miejsce
solo jazz dance do 8 lat Maja Itrych
V miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Emilia Jakobschy i Dominika Pstrągowska
V miejsce
mini formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW

V miejsce formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
VI miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Martyna Jakubowska
VI miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Julia Mrozowska i Oliwia Dziugan

GRATULACJE !!!

 

KIDS CAN DANCE 14.02.2016

I miejsce w kategorii 7-9 lat Emilia Mrozowska
I miejsce w kategorii 10-13 lat Amelia Herrmann
I miejsce w kategorii duety 10-13 lat Małgorzata Gierczak i Małgorzata Masacz

X Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Łeba 2016

WYNIKI SOLO/DUETY
I miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Martyna Jakubowska
I miejsce duet taniec współczesny do 11 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
I miejsce duet inne formy do 11 lat Julia Rendaszka i Wiktoria Pastuszczak
II miejsce solo taniec współczesny do 8 lat Maja Itrych
II miejsce duet taniec współczesny do 11 lat Emilia Mrozowska i Alicja Romanowska
III miejsce solo taniec współczesny do 8 lat Liwia Konkol
III miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Julia Rendaszka
IV miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Emilia Mrozowska
V miejsce solo inne formy do 11 lat Julia Rendaszka
V miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Wiktoria Pastuszczak

 

WYNIKI FORMACJE/ MINI FORMACJE
I miejsce freestyle do lat 8 CZARODZIEJKI
I miejsce mini formacja taniec współczesny do 15 lat CZAROWNICE
I miejsce formacja taniec współczesny do 11 lat CZAROWNICE
I miejsce formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
II miejsce mini formacja inne formy do 11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacja taniec współczesny do 11 lat SZACHRAJKI
III miejsce mini formacja taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
IV miejsce formacja inne formy do 11 lat CZAROWNICE
IV miejsce formacja inne formy 12-15 lat SHADOW 
VI miejsce formacja inne formy do 11 lat MODELKI

MISTRZOSTWA ŚWIATA IDO Jazz Dance, Modern i Ballet Point Mikołajki 7.12.2015

VICE MISTRZOSTWO ŚWIATA w kategorii jazz dance mini kids do 7 lat

 

VICE MISTRZOSTWO ŚWIATA w kategorii modern mini kids do 7 lat

 

DLA ZESPOŁU CZARODZIEJKI

skład reprezentacji (od lewej):Laura Sobolewska, Maja Itrych, Marta Lipowska, Liwia Konkol, Lena Czaja, Małgorzata Jakubowska i Helena Miłek

 

CONGO SQUARE Kosakowo 22.11.2015

Wyniki grupowe:
wyróżnienie dla mini formacji modern Czarownice za najlepszą choreografię zawodów
I miejsce formacja jazz CZARODZIEJKI MINI 
I miejsce mini formacja modern CZARODZIEJKI
I miejsce mini formacja jazz CZAROWNICE
I miejsce formacja jazz CZAROWNICE
I miejsce formacja show CZAROWNICE
II miejsce mini formacja modern BAMBINI
II miejsce mini formacja jazz CZARODZIEJKI
II miejsce mini formacja modern CZAROWNICE
II miejsce mini formacja show CZAROWNICE

Wyniki indywidualne:
I miejsce modern 8 lat MAŁGORZATA JAKUBOWSKA
I miejsce jazz 10-11 lat JULIA RENDASZKA
II miejsce modern 9 lat ALICJA ROMANOWSKA
II miejsce modern 10 lat MARTYNA JAKUBOWSKA
III miejsce modern 9 lat ALEKSANDRA KACPRZAK
III miejsce modern 10 lat JULIA RENDASZKA I MAJA LEWANDOWSKA
III miejsce jazz 10-11 lat MARTYNA JAKUBOWSKA

Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów MISTRZ TAŃCA Łeba 24.10.2015

I miejsce solo jazz dance 9-11 lat Julia Rendaszka
I miejsce
duet show dance 9-11 lat Martyna Jakubowska i Julia Rendaszka
I miejsce
duet inne formy 9-11 lat Martyna Jakubowska i Julia Rendaszka
II miejsce
duet jazz dance 9-11 lat Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak
II miejsce
duet taniec współczesny 9-11 lat Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak
III miejsc
e solo jazz dance 9-11 lat Martyna Jakubowska
III miejsce
solo taniec współczesny 12-15 lat Laura Dolata
IV miejsce
solo inne formy do 8 lat Małgorzata Jakubowska
IV miejsce
solo jazz dance do 8 lat Emilia Mrozowska
IV miejsce
solo inne formy 9-11 lat Martyna Jakubowska
IV miejsce
solo taniec współczesny 9-11 lat Julia Rendaszka
IV miejsce
solo jazz dance 12-15 lat Oliwia Zielińska
IV miejsce
duet taniec współczesny
Oliwia Zielińska i Laura Dolata oraz Amelia Herrmann i Oliwia Dziugan
V miejsce solo taniec współczesny 9-11 lat Martyna Jakubowska
VI miejsce
solo taniec współczesny do 8 lat Emilia Mrozowska
VI miejsce
solo jazz dance 12-15 lat Laura Dolata
VI miejsce
solo taniec współczesny 12-15 lat Amelia Herrmann i Oliwia Dziugan

 

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH TANCEREK !!! 

 

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA Kosakowo 2015

CZARODZIEJKI
I miejsce mini formacja jazz dance do 7 lat
I miejsce mini formacja modern do 7 lat

BAMBINI
II miejsce mini formacja modern do 7 lat

CZAROWNICE
I miejsce duet modern do 13 lat Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak
I miejsce mini formacja jazz dance do 11 lat
I miejsce formacja show dance do 11 lat
II miejsce duet jazz dance do 12 lat Julia Rendaszka i Martyna Jakubowska
II miejsce mini formacja modern do 11 lat
II miejsce formacja jazz dance do 11 lat
III miejsce mini formacja show dance do 11 lat

SHADOW
III miejsce formacja show dance 12-15 lat

CZARDOW
III miejsce formacja modern 12-15 lat

X Turniej Tańca TALENTY w Gdańsku

SOLO 11-14 lat
I miejsce Oliwia Dziugan

SOLO do 7 lat
II miejsce Maja Itrych
III miejsce Liwia Konkol
wyróżnienie Małgorzata Jakubowska

SOLO 8-10 lat
III miejsce Julia Rendaszka 
wyróżnienie Martyna Jakubowska

 

Oprócz tego nasze zawodniczki wywalczyły również:
I miejsce w kategorii duety inne formy tańca 8-10 lat Julia Rendaszka i Martyna Jakubowska
I miejsce w kategorii duety taniec współczesny 11-14 lat Oliwia Zielińska i Laura Dolata
I miejsce taniec współczesny do 7 lat CZARODZIEJKI
II miejsce inne formy tańca do 7 lat CZARODZIEJKI
III miejsce taniec współczesny 8-10 lat BUENO

X Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego Solo-Duet w Bydgoszczy

CZARODZIEJKI
I miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 9 lat
II miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 9 lat
II miejsce Liwia Konkol solo do 7 lat
SZACHRAJKI
I miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 9 lat
III miejsce Julia Leszczyńska i Julia Zajda duety do 9 lat
MODELKI
I miejsce w kategorii formacje jazz dance do 9 lat
III miejsce w kategorii formacje taniec współczesny 10-13 lat
IV miejsce Natalia Witkowska i Apolonia Stefanowska duet modern do 12 lat
CZAROWNICE
I miejsce w kategorii mini formacje jazz dance 10-13 lat
I miejsce w kategorii formacje inne formy 10-13 lat
II miejsce w kategorii formacje taniec współczesny 10-13 lat
II miejsce Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak duet modern do 12 lat
III miejsce Martyna Jakubowska solo 8-10 lat
IV miejsce Julia Rendaszka solo 8-10 lat
IV miejsce Martyna Jakubowska i Julia Rendaszka duet jazz dance 10-13 lat
VI miejsce Maja Lewandowska solo 8-10 lat
SHADOW
II miejsce w kategorii mini formacje jazz dance 10-13lat
III miejsce Małgorzata Masacz i Małgorzata Gierczak duet modern do 12 lat 

XII Turniej Formacji Tanecznych Bolszewo 2015

I miejsce kategoria Szkoła Podstawowa kl. I-III CZAROWNICE
II miejsce kategoria Szkoła Podstawowa kl. IV-VI CZARDOW
wyróżnienie CZARODZIEJKI oraz BUENO

III Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP Gdańsk 25-26.04.2015

DZIEŃ I

I miejsce Julia Rendaszka i Martyna Jakubowska - inne formy do 11 lat
I miejsce Laura Dolata i Oliwia Zielińska - taniec współczesny 12-15 lat
II miejsce Amelia Miękicka - taniec współczesny do 8 lat
II miejsce Amelia Herrmann i Dominika Landowska - inne formy 12-15 lat
III miejsce Wiktoria Pastuszczak i Julia Mrozowska - taniec współczesny do 11 lat
IV miejsce Julia Leszczyńska i Julia Zajda - inne formy do 8 lat
IV miejsce Julia Rendaszka - taniec współczesny do 11 lat
IV miejsce Martyna Jakubowska - inne formy do 11 lat
wyróżnienie Oliwia Dziugan taniec współczesny 12-15 lat oraz Apolonia Stefanowska i Natalia Witkowska taniec współczesny do 11 lat

 

DZIEŃ II

I miejsce formacje taniec współczesny do 8 lat SZACHRAJKI
II miejsce formacje taniec współczesny do 8 lat CZARODZIEJKI
II miejsce mini formacje inne formy tańca do 8 lat CZARODZIEJKI
II miejsce mini formacje taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacje taniec współczesny 9-11 lat CZAROWNICE
II miejsce formacje inne formy tańca 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce mini formacje inne formy tańca 9-11 lat CZAROWNICE
III miejsce formacje inne formy tańca 9-11 lat MODELKI
III miejsce formacje inne formy tańca 12-15 lat SHADOW
IV miejsce mini formacje taniec współczesny 9-11 lat MODELKI
IV miejsce formacje taniec współczesny 9-11 lat BUENO
IV miejsce formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca "Międzynarodowy Dzień Tańca " Lębork 17.04.2015

I miejsce kategoria Freestyle do 8 lat CZARODZIEJKI i SZACHRAJKI

I miejsce kategoria Miniatura i Inscenizacja do 11 lat CZAROWNICE

II miejsce  kategoria Inne Formy Tańca formacje do 11 lat CZAROWNICE
II miejsce solistek Martyny Jakubowskiej oraz Julii Rendaszka w kategorii Inne Formy do 11 lat
III miejsce duetu Natalia Witkowska i Apolonia Stefanowska w kategorii Inne Formy do 11 lat
wyróżnienie dla grupy Modelki oraz duetu Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak

KM IDO Jazz Dance, Show Dance Szczecin 10-12.04.2015

 

Vice Mistrzostwo Polski w kategorii jazz dance małe grupy do 7 lat - CZARODZIEJKI

 

VI miejsce w kategorii formacje show dance do 11 lat CZAROWNICE

 

zobacz video

 

VIII miejsce w kategorii mini formacje show dance do 11 lat CZAROWNICE

 

zobacz video 

 

IX miejsce w kategorii formacje jazz dance do 11 lat CZAROWNICE

 

zobacz video

 

 

Nasze dziewczynki spisały się jak zwykle wzorowo :)

Turniej Tańca KIDS CAN DANCE Gdańsk 28.02.2015

Nasza najmłodsza reprezentantka Martyna Hildebrandt, podopieczna Pani Ali, zajęła II miejsce w kategorii do lat 6.


Natomiast jej nieco starsze koleżanki, które prezentowały przygotowane przez siebie solówki zajęły kolejno:
I miejsce - Emilia Mrozowska kategoria 8-9 lat
III miejsce - Amelia Miękicka i Natalia Tomkiewicz kategoria 8-9 lat
III miejsce - Karolina Słupecka kategoria 10-13 lat

IX Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Łeba 17-18.01.2015

I miejsce mini formacje inne formy do 15 lat CZAROWNICE
II miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Martyna Jakubowska
II miejsce duety inne formy do 11 lat Julia Rendaszka i Martyna Jakubowska
II miejsce
mini formacje taniec współczesny do 15 lat CZAROWNICE
II miejsce formacje freestyle do 8 lat SZACHRAJKI
IV miejsce solo taniec współczesny do 11 lat Julia Rendaszka
IV miejsce duety taniec współczesny do 11 lat Julia Mrozowska i Wiktoria Pastuszczak
IV miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Oliwia Dziugan i Vivien Lidzbarska
IV miejsce
formacje inne formy tańca do 11 lat CZAROWNICE
IV miejsce
formacje inne formy tańca 12-15 lat SHADOW
IV miejsce
formacje taniec współczesny 12-15 lat SHADOW
V miejsce
duety taniec współczesny do 11 lat Julia Rendaszka i Maja Lewandowska 
V miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Oliwia Zielińska i Laura Dolata 
VI miejsce
duety taniec współczesny 12-15 lat Amelia Herrmann i Dominika Landowska

IDO World Championships Jazz dance, Modern & Ballet-pointe Mikołajki 9-13.12.2014

vice Mistrzostwo Świata w kategorii małe grupy do 7 lat Modern

 

IV miejsce Mistrzostw Świata w kategorii małe grupy do 7 lat Jazz Dance

 

Studio Tańca Masta Dance reprezentowała grupa CZARODZIEJKI w składzie (od lewej): Marta Lipowska, Oliwia Skrzypek, Emilia Mrozowska, Helena Miłek, Lena Czaja, Wiktoria Drewnik i Julia Zajda.

 

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Modern/Ballet Point/Tap Dance Siedlce 20-22.06.2014

Mistrzostwo Polski w kategorii małe grupy do 7 lat modern - CZARODZIEJKI

 

 

reprezentacja w składzie (od lewej): Marta Lipowska, Kinga Mączka, Helena Miłek, Oliwia Skrzypek, Julia Zajda, Emilia Mrozowska i Wiktoria Drewnik

 

VIII miejsce w kategorii formacje 9-11 lat modern - CZAROWNICE

 

zobacz video

 

III Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego DANCE TALENT Gdańsk 07.06.2014

I miejsce w kategorii formacje Inne Formy do 8 lat CZARODZIEJKI

I miejsce w kategorii formacje Taniec Współczesny do 11 lat CZAROWNICE

I miejsce w kategorii formacje Inne Formy do 11 lat CZROWNICE MODELKI

II miejsce w kategorii mini formacje Inne Formy do 8 lat SZACHRAJKI

II miejsce w kategorii mini formacje Taniec Współczesny do 11 lat CZAROWNICE

II miejsce w kategorii formacje Inne Formy do 11 lat BUENO

III miejsce w kategorii formacje Taniec Współczesny do 11 lat SZACHRAJKI

III miejsce w kategorii mini formacje Taniec Współczesny do 11 lat CZARODZIEJKI

III miejsce w kategorii mini formacje Inne Formy 12-15 lat MASTA GIRLS

IV miejsce w kategorii mini formacje Taniec Współczesny 12-15 lat MASTA GIRLS

XI Powiatowy Turniej Formacji Tanecznych Bolszewo 30.05.2014

I miejsce w kategorii Różne Formy Przedszkole i Zerówka CZARODZIEJKI

VIII Konkurs Tańca Współczesnego oraz Tańca z Przyborem Gdańsk 24.05.2014

I miejsce taniec współczesny solo 8-10 lat Emilia Jakobschy
I miejsce taniec współczesny duety 8-10 lat Wiktoria Pastuszczak i Julia Mrozowska
I miejsce taniec współczesny formacje do 7 lat CZARODZIEJKI
I miejsce taniec współczesny formacje 8-10 lat CZAROWNICE
II miejsce taniec współczesny solo 8-10 lat Julia Rendaszka
II miejsce taniec współczesny duety 11-14 lat Laura Dolata i Oliwia Zielińska
III miejsce taniec współczesny formacje 8-10 lat SZACHRAJKI
wyróżnienie taniec współczesny solo 8-10 lat Maja Lewandowska
wyróżnienie taniec współczesny formacje 11-14 lat MASTA GIRLS

VII Ogólnopolski Festiwal Tańca Międzynarodowy Dzień Tańca Lębork 09.05.2014

I miejsce w kategorii Freestyle do lat 8 CZARODZIEJKI

I miejsce w kategorii Miniatura i Inscenizacja Taneczna do 11 lat CZAROWNICE

I miejsce w kategorii Inne Formy do lat 11 CZAROWNICE

II miejsce w kategorii Inne Formy do lat 11 MODELKI

Wojewódzki Konkurs Taneczny Show Dance Gdynia 26.04.2014

III miejsce w kategorii show dance do 8 lat CARODZIEJKI

II Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP Gdańsk 06.04.2014

I miejsce w kategorii mini formacje taniec współczesny do 15 lat MASTA GIRLS

I miejsce w kategorii formacje jazz dance do 13 lat MODELKI

II miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 15 lat SZACHRAJKI

II miejsce w kategorii formacje jazz dance do 13 lat MASTA GIRLS

II miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 11 lat SZACHRAJKI

II miejsce w kategorii duet powyżej 15 lat Alicja Went i Marta Januszewska

III miejsce w kategorii solo show dance do 9 lat Maja Lewandowska

III miejsce w kategorii solo taniec współczesny 12-15 lat Oliwia Zielińska

III miejsce w kategorii formacje jazz dance do 13 lat BUENO

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization Jazz Dance, Show Dance and Production Kielce 2014

Mistrzostwo Polski w kategorii małe grupy 7 lat i młodsi CZARODZIEJKI

zobacz video

 

skład reprezentacji MD i jednocześnie kadry narodowej Polski na Mistrzostwa Świata (od lewej) : Emilia Mrozowska, Oliwia Skrzypek, Helena Miłek, Julia Zajda, Lena Czaja, Wiktoria Drewnik, Marta Lipowska

 

IX miejsce w kategorii formacje i małe grupy 11 lat i młodsi CZAROWNICE

zobacz video

XV Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego o Puchar Kujaw i Pomorza Białe Błota 22.03.2014

I miejsce w kategorii formacje jazz dance do 11 lat CZAROWNICE

I miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 11 lat CZAROWNICE

II miejsce w kategorii solo taniec współczesny do 11 lat Amelia Herrmann

II miejsce w kategorii formacje taniec współczesny do 11 lat SZACHRAJKI

III miejsce w kategorii duet taniec współczesny do 11 lat Wiktoria Pastuszczak i Julia Mrozowska

III miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 11 lat CZAROWNICE

IV miejsce w kategorii solo taniec współczesny do 11 lat Oliwia Dziugan

IV miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 11 lat SZACHRAJKI

IV miejsce w kategorii mini formacje taniec współczesny 12-15 lat MASTA GIRLS

V miejsce w kategorii solo taniec współczesny do 11 lat Julia Rendaszka

VI miejsce w kategorii formacja jazz dance 12-15 lat MASTA GIRLS

VIII miejsce w kategorii solo taniec współczesny do 11 lat Emilia Jakobschy

IX Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego SOLO-DUET Bydgoszcz 15.03.2014

I miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 9 lat CZARODZIEJKI

I miejsce w kategorii formacje jazz dance do 9 lat CZAROWNICE

II miejsce w kategorii mini formacje jazz dance 10-13 lat CZAROWNICE

II miejsce w kategorii formacje jazz dance do 9 lat BUENO

II miejsce w kategorii formacje inne formy tańca do 9 lat  CZAROWNICE

III miejsce w kategorii mini formacje jazz dance do 9 lat MODELKI

 

Please reload

© 2013 Masta Dance