top of page

W ofercie studia znajdziecie Państwo zajęcia dla dzieci w wieku od 4 do 15 lat. Głównym kierunkiem naszej działalności jest szkolenie w stylach jazz dance, modern, show, balet oraz taniec nowoczesny. W ciągu roku dzieci przygotowywane są do występów grupowych oraz solowych na pokazach i turniejach. Oprócz tego będą miały możliwość wyjazdu na obozy, uczestniczenia w warsztatach tanecznych oraz licznych imprezach, które nie tylko doskonalą ich umiejętności taneczne, ale również bawią i integrują.

 

 

Szanowni Państwo,

Świetna zabawa, integracja z rówieśnikami, aktywne spędzanie czasu czy nauka zasad fair play to tylko kilka z wielu czynników, które przyczyniły się do założenia Masta Dance. W swojej pracy najbardziej cenię pasję i zaangażowanie ze strony swoich podopiecznych oraz wspaniałą atmosferę jaką tworzą podczas zajęć i wyjazdów. Dlatego oprócz nauki tańca moim celem jest stworzenie odpowiednich warunków dla prawidłowego rozwoju każdego z małych tancerzy !

Tancerze Masta Dance mają na swoim koncie liczne sukcesy na turniejach rangi wojewódzkiej, ogólnopolskiej jak również na Mistrzostwach Europy i Świata zarówno w formacjach jak i występach indywidualnych. Grupy podczas czterech lat działalności studia zdobyły ponad 370 pucharów i medali.  

 

Serdecznie zapraszam na zajęcia!!!
Marta Miotke

INSTRUKTORZY:

1491354_1537176943190674_311105462159775
1292262_728364507179974_482806873_o.jpg

 

Marta Miotke - założycielka Studia Tańca Masta Dance. Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła jako 6-cio latka w klubie SGA Gdynia. 10 lat treningów w Szkole Mistrzostwa Sportowego w gimnastyce artystycznej dało jej solidne podstawy, jednak dopiero taniec z którym związana jest już 15 lat stał się jej życiową pasją. Wielokrotnie stawała wraz z zespołem na najwyższych stopniach podium na turniejach ogólnopolskich. Jako solistka reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata. Od 8 lat jest instruktorem i choreografem dziecięcych zespołów tanecznych. 

Gracja Górniak-Pietrzak - dyplomowana tancerka, choreograf i pedagog tańca. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu. Aktualnie tancerka spektaklu „Notre Dame de Paris” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Była tancerka koryfejka Kieleckiego Teatru Tańca. Występowała na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu m.in. w baletach:”Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do orzechów”, „Romeo i Julia” oraz w operze „Aida” a także na licznych festiwalach w Polsce,Niemczech,Chinach i Izraelu. W 2012r. była uczestniczką warsztatów VII edycji You Can Dance,Santa Cruz na Teneryfie. Szkoliła się również na wielu warsztatach tanecznych, brała udział także w różnych konkursach baletowych oraz tanecznych.

 

Mateusz Pietrzak - Tancerz spektaklu „Notre Dame de Paris” oraz „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Były solista Kieleckiego Teatru Tańca. Absolwent Kierunku TANIEC na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Dyplomowany tancerz, choreograf i pedagog tańca. Były tancerz formacji SPOKO, z którą zdobył tytuł Wicemistrza Świata w hip hopie. Występował na licznych festiwalach w Polsce, Niemczech, Chinach i Izraelu.

 

 

Agata Bigoszewska - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Nauczyciel wychowania fizycznego. Trener Akrobatyki w Masta Dance, czyli ewolucji cielesnych o dużym stopniu trudności, które wykraczają poza przeciętne ludzki umiejętności :) Jest wymagającym, ale zawsze uśmiechnietym i zarażającym dobrą energią instruktorem, dlatego Jej zajęcia cieszą się ogromną popularnością ! Zapraszamy.

bottom of page